D² Projesi Hizmet Alımı

EGİAD D² Projesi, mevcut üyelerin katılımını arttırma, yeni üye kazanma ve üyeler arası etkileşimi ve ticareti arttırma stratejisiyle oluşmuş; içerisinde EGİAD Mobil Platformun yeniden kurulmasını veya yenilenmesini, bununla eş zamanlı olarak EGİAD Web Sitesi ve EGİAD Sosyal Medya hesaplarının yenilenmesini de içerisinde barındırır.

Bu platformda EGİAD’ın gündelik işleyişini rahatlatmak, (katılım durumları, toplantı tutanakları, vb.), üye aidiyetini arttırmak (yapılan aktivitelerden haberdar etmek, katılamıyor ise içeriğe ulaşmasını sağlamak, ticaret için talep açmak, vb.) ve yeni nitelikli üyeye ulaşmak
(raporlar, içerik, dokümanlar, vb.) amaçlanmıştır.

Tüm bu yazılımların hazırlanması ile ilgili hizmet alımı gerçekleşecektir. Teklif vermek isteyen üyelerimizin 13 Aralık 2019 tarihine kadar
EGİAD Dernek Merkezi
 ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

Adres : 1456 Sokak No:10/1 Punta İş Merkezi Kat:8 Alsancak – İzmir, TÜRKİYE
Telefon : +90 (232) 422 30 00 Pbx
Fax : +90 (232) 422 33 00
E-posta : egiad@egiad.org.tr

İhaleye Katılım Şartları

·EGİAD üyesi olmak veya EGİAD üyesi değilse en az 2 üyemiz tarafından referans mektubu gerekmektedir. İhalenin alınması durumunda sözleşme öncesi üyelik gerçekleştirilecektir.

·En az 5 adet kuruma/kişiye özel yazılım tasarlayıp uygulamış olması gerekir. (İspatı referans ile )

·EGİAD üyesi ise geçmiş yada ihale tarihini kapsayan döneme dair, EGİAD’a yada iktisadi işletmesine borcu olmaması gerekmektedir.