Değerli Üyelerimiz,

Bildiğiniz üzere 21-24 Mayıs tarihleri arasında EGİAD tarafından Dublin’e bir iş gezisi düzenlenecektir. Bu gezimiz Enterprise Ireland, İrlanda Ankara Büyükelçiliği ve DEİK tarafından desteklenmektedir.  Ayrıca KOSGEB ile destek konusunda çok olumlu görüşmelerimiz olmuştur ve bu görüşmeler umuyoruz ki
yakın zamanda sonuçlanacaktır.

Bu kapsamda Dublin şehrinde Enterprise Ireland’ın organize edeceği sektörel toplantılar ve İrlandalı önemli şirket temsilcileri ve işadamları ile ikili görüşmeler yapılacaktır. Ayrıca Türk Ticari Ataşeliği, İrlanda Ticaret Odası, Guiness Brewery House ve Google gibi kurumlar da ziyaret edilecektir. Yine gezi kapsamında sosyal ve kültürel aktivitelere de zaman ayrılacaktır.

Gezimiz İtaltur tarafından organize edilecek olup seyahat detayları şöyle olacaktır:

- Gezimiz 21 Mayıs 2015 günü THY’nin İzmir-İstanbul (TK 2305 05:00)  ve THY’nin İstanbul-Dublin (TK1975 07:30) uçuşlarıyla başlayacaktır.

- Havaalanından bizi alacak özel transfer aracımız gezinin sonuna kadar bizimle olup Havaalanı transferlerinde ve Dublin içi ziyaretlerimizde bize destek verecektir.

- Konaklamamız 4 yıldızlı Doubletree by Hilton (oda+kahvaltı) otelinde gerçekleşecektir.

- Dönüşümüz 24 Mayıs Pazar günü THY’nin Dublin-İstanbul (TK 1976 11:00) ve THY’nin İstanbul-İzmir (TK 2336 19:00) uçuşlarıyla gerçekleşecektir.

- Gezi ücreti iki kişilik odada kişi başı 850 Euro olarak gerçekleşecektir. Tek kişilik odada kalmak isteyen üyelerimiz için ücret 1085 Euro olacaktır.

- Vize başvuruları EGİAD tarafından yürütülecek olup pasaportların minimum sürede elimize geri dönmesi sağlanacaktır. Ayrıca yapılan görüşmeler neticesinde EGİAD üyelerinin (100 Euro) vize ücreti ödemeyecektir.

Gezimizin ziyaret takvimi belli olunca üyelerimize ayrıca duyulacaktır. 
30 kişi
 katılım sınırı olduğu için üyelerimizin en kısa zamanda dernek merkezimize katılımlarını bildirmesi rica olunur.

Bu bir ön duyurudur. EGİAD, Resmi makamlar ve 3. Kişilerden kaynaklanan sebeplerle program değişikliği hakkını saklı tutar.


Facebook Twitter Google Plus Youtube Linkedin http://www.egiad.org.tr
Copyright © 2015 EGİAD, Tüm Hakları Saklıdır.

Mail Adresimiz: egiad@egiad.org.tr
Listeden Ayrıl   Liste Bilgilerini Güncelle