EGİAD’ın sosyal sorumluluk projelerinden biri olan “Bizim Çocuklarımız Projesi” ile kimsesiz ve yardıma muhtaç çocukların kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunulması amaçlanmakta, ayrıca çocuklarımızın sağlık, eğitim gibi temel ihtiyaçlarında iyileştirme yapılabilmesi hedeflenmektedir. 

Geçtiğimiz dönem başlatılan çalışmalar ile çocuklarımıza yönelik tiyatro, çocuk yazarlık atölyesi, bahar şenliği gibi birçok aktivite düzenlemiştir. 

2013 Nisan ve 2014 Mayıs tarihlerinde Bizim Çocuklarımız Yardım Gecesi düzenlenmiş, gecelerin geliri ve alınan bağışlar ile toplamda Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk Cerrahisi bölümüne iki tıbbi cihaz , Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi’ne bebekler için bir tıbbi cihaz bağışlanmıştır. Ayrıca 8 Mayıs 2015 tarihli EGİAD 25.Yıl Balosu bilet ve bağış gelirleri, 15 Nisan 2015 tarihli EGİAD 1. Tasarımcı Buluşması ve Kermesi’nin gelirleri EGİAD Ortaokulu tadilatına ayrılmıştır. 

Geçtiğimiz yıl başarıyla gerçekleştirilen ve SwissOtel’de yapılan EGİAD 1. Tasarımcı Buluşması ve Kermesi’ne İzmir ve İstanbul’dan ünlü tasarımcı ve modacılar katılmış ve söz konusu Kermes, farklı tasarımlara ev sahipliği yapmıştır. Katılımın da yüksek olduğu ve verimli geçen etkinliğin bu yıl ikincisinin yapılması planlanmaktadır. 

EGİAD “Bizim Çocuklarımız” Projemiz kapsamında bu dönemde de benzeri etkinliklerin düzenlenmesinde ve EGİAD 2. Tasarımcı Buluşması ve Kermesi’nin hazırlanmasında görev almak üzere üyelerimizi ve üye eşlerimizi bekliyoruz. 

Projede yer alarak çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunmak isteyen üyelerimiz ve üye eşlerimiz ile 07 Mart 2016 Pazartesi günü saat 17.00’de Dernek Merkezinde yapılacak toplantıda bir araya geleceğiz. 

Çocuklarımız yararına renkli etkinliklerin hayat bulacağına inandığımız bu özel toplumsal sorumluluk projesine değerli katkılarınızla katılımınızı bekliyoruz. 

Lütfen toplantıya katılımınızı veya eşinizin katılım bilgisini Dernek Merkezimize bildiriniz.

Sevgi ve saygılarımla,

 Seda Kaya
Yönetim Kurulu Başkanı

KATILIM BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Facebook Twitter Google Plus Youtube Linkedin http://www.egiad.org.tr
Copyright © 2016 EGİAD, Tüm Hakları Saklıdır.

Mail Adresimiz: egiad@egiad.org.tr
Listeden Ayrıl   Liste Bilgilerini Güncelle